РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" УГКЦ М. КАЛУША

Контакти

Юридична адреса
77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Тихого, 6а
Телефони
Керівник
Пітулей Володимир Мар’янович
Код ЄДРПОУ25911205
Дата реєстрації11.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ” УГКЦ М. КАЛУША» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" УГКЦ М. КАЛУША» присвоєно код 25911205.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" УГКЦ М. КАЛУША» є Пітулей Володимир Мар’янович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ" УГКЦ М. КАЛУША» — Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Тихого, 6а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”УСПЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ” УГКЦ М. КАЛУША»
Поділіться інформацією в соцмережах