ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ПІДРОЗДІЛІВ АНТИТЕРОРУ "АЛЬФА" У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
36007, м. Полтава, вул. Бірюзова, 84, к. 90
Телефони
Керівник
Сова Володимир Ілліч
Код ЄДРПОУ25911562
Дата реєстрації26.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ПІДРОЗДІЛІВ АНТИТЕРОРУ ”АЛЬФА” У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ПІДРОЗДІЛІВ АНТИТЕРОРУ "АЛЬФА" У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25911562.

Керівником підприємства «ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ПІДРОЗДІЛІВ АНТИТЕРОРУ "АЛЬФА" У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Сова Володимир Ілліч, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ПІДРОЗДІЛІВ АНТИТЕРОРУ "АЛЬФА" У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — м. Полтава, вул. Бірюзова, 84, к. 90.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ АСОЦІАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ПІДРОЗДІЛІВ АНТИТЕРОРУ ”АЛЬФА” У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах