БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ РУХУ В КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
39200, Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Дружби, 1а
Телефони
Керівник
Булава Леонід Михайлович
Код ЄДРПОУ25911582
Дата реєстрації28.08.2000
Дата оновлення10.04.2013

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ РУХУ В КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ РУХУ В КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25911582.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ РУХУ В КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Булава Леонід Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ РУХУ В КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Дружби, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БЕЗПЕКИ РУХУ В КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах