ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА (ОБЛАСНА) ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ ЖІНОК-ТРУДІВНИЦЬ "ЗА МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
36014, м. Полтава, пров. Клубний, 4, к. 43
Телефони
Керівник
Крайнова Руслана Леонідівна
Код ЄДРПОУ25911599
Дата реєстрації11.12.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА (ОБЛАСНА) ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ ЖІНОК-ТРУДІВНИЦЬ ”ЗА МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА (ОБЛАСНА) ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ ЖІНОК-ТРУДІВНИЦЬ "ЗА МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ УКРАЇНИ"» присвоєно код 25911599.

Керівником підприємства «ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА (ОБЛАСНА) ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ ЖІНОК-ТРУДІВНИЦЬ "ЗА МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ УКРАЇНИ"» є Крайнова Руслана Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА (ОБЛАСНА) ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ ЖІНОК-ТРУДІВНИЦЬ "ЗА МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ УКРАЇНИ"» — м. Полтава, пров. Клубний, 4, к. 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛТАВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА (ОБЛАСНА) ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СОЮЗУ ЖІНОК-ТРУДІВНИЦЬ ”ЗА МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах