ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ АПО ”ЦУКРОВИК ПОЛТАВЩИНИ”

Контакти

Юридична адреса
38034, Полтавська обл., Шишацький р-н, с. Яреськи, вул. Незалежності, 34
Телефони
Керівник
Овчарик Ірина Сергіївна
Код ЄДРПОУ25911671
Дата реєстрації04.01.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ АПО ”ЦУКРОВИК ПОЛТАВЩИНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ АПО ”ЦУКРОВИК ПОЛТАВЩИНИ”» присвоєно код 25911671.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ АПО ”ЦУКРОВИК ПОЛТАВЩИНИ”» є Овчарик Ірина Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ АПО ”ЦУКРОВИК ПОЛТАВЩИНИ”» — Полтавська обл., Шишацький р-н, с. Яреськи, вул. Незалежності, 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВ АПО ”ЦУКРОВИК ПОЛТАВЩИНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах