ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
38300, Полтавська обл., Великобагачанський р-н, смт. Велика Багачка, вул. Леніна, 15
Телефони
Керівник
Дудник Іван Григорович
Код ЄДРПОУ25911748
Дата реєстрації15.02.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25911748.

Керівником підприємства «ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» є Дудник Іван Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ» — Полтавська обл., Великобагачанський р-н, смт. Велика Багачка, вул. Леніна, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах