БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ "ЗЛАГОДА"

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 60 років Жовтня, 4
Телефони
Керівник
Оксак Олег Іванович
Код ЄДРПОУ25911777
Дата реєстрації13.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ”ЗЛАГОДА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ "ЗЛАГОДА"» присвоєно код 25911777.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ "ЗЛАГОДА"» є Оксак Олег Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ "ЗЛАГОДА"» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 60 років Жовтня, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ”ЗЛАГОДА”»
Поділіться інформацією в соцмережах