ЧОРНУХИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
37100, Полтавська обл., Чорнухинський р-н, смт. Чорнухи, вул. Стовпова, 61
Керівник
Гапоненко Олексій Васильович
Код ЄДРПОУ25911808
Дата реєстрації31.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЧОРНУХИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧОРНУХИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ"» присвоєно код 25911808.

Керівником підприємства «ЧОРНУХИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ"» є Гапоненко Олексій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧОРНУХИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ"» — Полтавська обл., Чорнухинський р-н, смт. Чорнухи, вул. Стовпова, 61.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧОРНУХИНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах