ПРЕПОДОБНОЇ КСЕНІЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У М. ПОЛТАВІ

Контакти

Юридична адреса
36037, м. Полтава, пров. Рибальський, 10
Телефони
Керівник
Кондратенко В’ячеслав Анатолійович
Код ЄДРПОУ25912239
Дата реєстрації16.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРЕПОДОБНОЇ КСЕНІЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У М. ПОЛТАВІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРЕПОДОБНОЇ КСЕНІЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У М. ПОЛТАВІ» присвоєно код 25912239.

Керівником підприємства «ПРЕПОДОБНОЇ КСЕНІЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У М. ПОЛТАВІ» є Кондратенко В’ячеслав Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРЕПОДОБНОЇ КСЕНІЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У М. ПОЛТАВІ» — м. Полтава, пров. Рибальський, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРЕПОДОБНОЇ КСЕНІЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У М. ПОЛТАВІ»
Поділіться інформацією в соцмережах