МАШІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
39400, Полтавська обл., Машівський р-н, смт. Машівка, вул. Леніна, 164
Телефони
Керівник
Краєвський Герман Михайлович
Код ЄДРПОУ25912245
Дата реєстрації16.05.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАШІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАШІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» присвоєно код 25912245.

Керівником підприємства «МАШІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» є Краєвський Герман Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАШІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» — Полтавська обл., Машівський р-н, смт. Машівка, вул. Леніна, 164.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАШІВСЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах