ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ЛІГИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
36014, м. Полтава, вул. Соборності, 54, оф. 401
Керівник
Півень Світлана Василівна
Код ЄДРПОУ25912274
Дата реєстрації27.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ЛІГИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ЛІГИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25912274.

Керівником підприємства «ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ЛІГИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ» є Півень Світлана Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ЛІГИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ» — м. Полтава, вул. Соборності, 54, оф. 401.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ЛІГИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах