ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТДВ (ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТЮ) "ЛІЧМАШ-ПРИЛАД" ПРОФСПІЛКИ МИШИНОБУДІВНИКІВ ТА ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. РАДЯНСЬКА , б. 128/2
Телефони
Керівник
Прохода Тамара Петрівна
Код ЄДРПОУ25912446
Дата реєстрації27.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТДВ (ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТЮ) ”ЛІЧМАШ-ПРИЛАД” ПРОФСПІЛКИ МИШИНОБУДІВНИКІВ ТА ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТДВ (ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТЮ) "ЛІЧМАШ-ПРИЛАД" ПРОФСПІЛКИ МИШИНОБУДІВНИКІВ ТА ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ УКРАЇНИ» присвоєно код 25912446.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТДВ (ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТЮ) "ЛІЧМАШ-ПРИЛАД" ПРОФСПІЛКИ МИШИНОБУДІВНИКІВ ТА ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ УКРАЇНИ» є Прохода Тамара Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТДВ (ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТЮ) "ЛІЧМАШ-ПРИЛАД" ПРОФСПІЛКИ МИШИНОБУДІВНИКІВ ТА ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ УКРАЇНИ» — Полтавська обл., м. Лубни, вул. РАДЯНСЬКА , б. 128/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТДВ (ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТЮ) ”ЛІЧМАШ-ПРИЛАД” ПРОФСПІЛКИ МИШИНОБУДІВНИКІВ ТА ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах