САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ШЛЯХМАШІВЕЦЬ"

Контакти

Юридична адреса
39700, Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Щербаки
Телефони
Керівник
Дряпіка Зоя Євгеніївна
Код ЄДРПОУ25912707
Дата реєстрації15.02.1989
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ШЛЯХМАШІВЕЦЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ШЛЯХМАШІВЕЦЬ"» присвоєно код 25912707.

Керівником підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ШЛЯХМАШІВЕЦЬ"» є Дряпіка Зоя Євгеніївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "ШЛЯХМАШІВЕЦЬ"» — Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Щербаки.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”ШЛЯХМАШІВЕЦЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах