КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ "ЕНЕРГЕТИК ЮЖД"

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, пров. Столярний, 26
Керівник
Цимбалістов Олег Юрійович
Код ЄДРПОУ25912736
Дата реєстрації29.07.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ”ЕНЕРГЕТИК ЮЖД”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ "ЕНЕРГЕТИК ЮЖД"» присвоєно код 25912736.

Керівником підприємства «КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ "ЕНЕРГЕТИК ЮЖД"» є Цимбалістов Олег Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ "ЕНЕРГЕТИК ЮЖД"» — Полтавська обл., м. Кременчук, пров. Столярний, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ”ЕНЕРГЕТИК ЮЖД”»
Поділіться інформацією в соцмережах