ПОЛТАВАРИБГОСП, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
39023, Полтавська обл., Глобинський р-н, с. Бугаївка, вул. 40 років Перемоги, 2
Телефони
Керівник
Ващенко Олексій Григорович
Код ЄДРПОУ25912825
Дата реєстрації09.03.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОЛТАВАРИБГОСП, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛТАВАРИБГОСП, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25912825.

Керівником підприємства «ПОЛТАВАРИБГОСП, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Ващенко Олексій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛТАВАРИБГОСП, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — Полтавська обл., Глобинський р-н, с. Бугаївка, вул. 40 років Перемоги, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛТАВАРИБГОСП, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах