ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКИЙ ЦЕНТР СПОРТУ ДЛЯ ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ”ОРІЯНА”

Контакти

Юридична адреса
39605, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Перемоги, 42/8, к. 2
Телефони
Керівник
Ільчук Марія Олександрівна
Код ЄДРПОУ25912883
Дата реєстрації06.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКИЙ ЦЕНТР СПОРТУ ДЛЯ ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ”ОРІЯНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКИЙ ЦЕНТР СПОРТУ ДЛЯ ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ”ОРІЯНА”» присвоєно код 25912883.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКИЙ ЦЕНТР СПОРТУ ДЛЯ ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ”ОРІЯНА”» є Ільчук Марія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКИЙ ЦЕНТР СПОРТУ ДЛЯ ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ”ОРІЯНА”» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Перемоги, 42/8, к. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКИЙ ЦЕНТР СПОРТУ ДЛЯ ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ”ОРІЯНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах