ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ "ЗАНАСИП-1"

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Велика Набережна
Телефони
Керівник
Іванченко Олександр Сергійович
Код ЄДРПОУ25912920
Дата реєстрації29.07.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ”ЗАНАСИП-1”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ "ЗАНАСИП-1"» присвоєно код 25912920.

Керівником підприємства «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ "ЗАНАСИП-1"» є Іванченко Олександр Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ "ЗАНАСИП-1"» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Велика Набережна.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ”ЗАНАСИП-1”»
Поділіться інформацією в соцмережах