БАТЬКІВЩИНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
39763, Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Кам’яні Потоки, вул. Боброва, 32
Телефони
Керівник
Скляревський Едуард Іванович
Код ЄДРПОУ25913003
Дата реєстрації09.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАТЬКІВЩИНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАТЬКІВЩИНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 25913003.

Керівником підприємства «БАТЬКІВЩИНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» є Скляревський Едуард Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАТЬКІВЩИНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» — Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Кам’яні Потоки, вул. Боброва, 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАТЬКІВЩИНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах