БАТЬКІВЩИНА, КИЇВСЬКА РАЙОННА У М. ПОЛТАВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
36009, м. Полтава, вул. Дослідна, 5, к. 45
Телефони
Керівник
Петров Дмитро Владиславович
Код ЄДРПОУ25913090
Дата реєстрації07.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАТЬКІВЩИНА, КИЇВСЬКА РАЙОННА У М. ПОЛТАВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАТЬКІВЩИНА, КИЇВСЬКА РАЙОННА У М. ПОЛТАВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 25913090.

Керівником підприємства «БАТЬКІВЩИНА, КИЇВСЬКА РАЙОННА У М. ПОЛТАВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» є Петров Дмитро Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАТЬКІВЩИНА, КИЇВСЬКА РАЙОННА У М. ПОЛТАВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» — м. Полтава, вул. Дослідна, 5, к. 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАТЬКІВЩИНА, КИЇВСЬКА РАЙОННА У М. ПОЛТАВІ ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах