БАТЬКІВЩИНА, АВТОЗАВОДСЬКА РАЙОННА М. КРЕМЕНЧУКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
39603, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Бригадна, 24а
Керівник
Косовська Надія Олексіївна
Код ЄДРПОУ25913150
Дата реєстрації18.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БАТЬКІВЩИНА, АВТОЗАВОДСЬКА РАЙОННА М. КРЕМЕНЧУКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАТЬКІВЩИНА, АВТОЗАВОДСЬКА РАЙОННА М. КРЕМЕНЧУКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 25913150.

Керівником підприємства «БАТЬКІВЩИНА, АВТОЗАВОДСЬКА РАЙОННА М. КРЕМЕНЧУКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» є Косовська Надія Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАТЬКІВЩИНА, АВТОЗАВОДСЬКА РАЙОННА М. КРЕМЕНЧУКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Бригадна, 24а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАТЬКІВЩИНА, АВТОЗАВОДСЬКА РАЙОННА М. КРЕМЕНЧУКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах