КАРЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)

Контакти

Юридична адреса
39500, Полтавська обл., Карлівський р-н, м. Карлівка, вул. Слюсарна, 16 корп. А
Керівник
Слєпцов Володимир Анатолійович
Код ЄДРПОУ25913247
Дата реєстрації03.06.1999
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КАРЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» присвоєно код 25913247.

Керівником підприємства «КАРЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» є Слєпцов Володимир Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)» — Полтавська обл., Карлівський р-н, м. Карлівка, вул. Слюсарна, 16 корп. А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРЛІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ (ОБ’ЄДНАНОЇ)»
Поділіться інформацією в соцмережах