МРІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Контакти

Юридична адреса
39713, Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Омельник, вул. Центральна, 62
Телефони
Керівник
Сирбу Ольга Іванівна
Код ЄДРПОУ25913351
Дата реєстрації23.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МРІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МРІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» присвоєно код 25913351.

Керівником підприємства «МРІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» є Сирбу Ольга Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МРІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ» — Полтавська обл., Кременчуцький р-н, с. Омельник, вул. Центральна, 62.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МРІЯ, ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах