ВЕПРИЦЬКА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, КП

Контакти

Юридична адреса
37362, Полтавська обл., Гадяцький р-н, с. Веприк, вул. Заводська, 4
Керівник
Узнадзев Володимир Олександрович
Код ЄДРПОУ25913368
Дата реєстрації10.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЕПРИЦЬКА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕПРИЦЬКА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, КП» присвоєно код 25913368.

Керівником підприємства «ВЕПРИЦЬКА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, КП» є Узнадзев Володимир Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕПРИЦЬКА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, КП» — Полтавська обл., Гадяцький р-н, с. Веприк, вул. Заводська, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕПРИЦЬКА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах