ДАРНИЦЬКИЙ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Дарницька
Телефони
Керівник
Швидкий Василь Дмитрович
Код ЄДРПОУ25913724
Дата реєстрації16.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДАРНИЦЬКИЙ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДАРНИЦЬКИЙ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25913724.

Керівником підприємства «ДАРНИЦЬКИЙ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Швидкий Василь Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДАРНИЦЬКИЙ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Дніпро, вул. Дарницька.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДАРНИЦЬКИЙ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах