ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОРГАНІЗАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ЛІГА КОЛЯСОЧНИКІВ"

Контакти

Юридична адреса
49125, м. Дніпро, пров. Крушельницької, 8, к. 1
Телефони
Керівник
Ткачов Олег Григорович
Код ЄДРПОУ25913983
Дата реєстрації26.09.2000
Дата оновлення17.11.2005

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ОРГАНІЗАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ”ЛІГА КОЛЯСОЧНИКІВ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОРГАНІЗАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ЛІГА КОЛЯСОЧНИКІВ"» присвоєно код 25913983.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОРГАНІЗАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ЛІГА КОЛЯСОЧНИКІВ"» є Ткачов Олег Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОРГАНІЗАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ЛІГА КОЛЯСОЧНИКІВ"» — м. Дніпро, пров. Крушельницької, 8, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ОРГАНІЗАЦІЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ”ЛІГА КОЛЯСОЧНИКІВ”»
Поділіться інформацією в соцмережах