ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
52005, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 27, к. 26
Телефони
Керівник
Міщенко Віктор Іванович
Код ЄДРПОУ25914066
Дата реєстрації11.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА” ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25914066.

Керівником підприємства «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Міщенко Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 27, к. 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА” ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах