МРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
51831, Дніпропетровська обл., Петриківський р-н, с. Єлизаветівка
Телефони
Керівник
Пекарська Тамара Вікторівна
Код ЄДРПОУ25914422
Дата реєстрації26.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25914422.

Керівником підприємства «МРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Пекарська Тамара Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Дніпропетровська обл., Петриківський р-н, с. Єлизаветівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МРІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах