ПЛАНЕТА, ГРОМАДСЬКЕ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ

Контакти

Юридична адреса
67700, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Радянська, 13
Керівник
Ярова Алла Джонівна
Код ЄДРПОУ25914706
Дата реєстрації13.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЛАНЕТА, ГРОМАДСЬКЕ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЛАНЕТА, ГРОМАДСЬКЕ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ» присвоєно код 25914706.

Керівником підприємства «ПЛАНЕТА, ГРОМАДСЬКЕ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ» є Ярова Алла Джонівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЛАНЕТА, ГРОМАДСЬКЕ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Радянська, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЛАНЕТА, ГРОМАДСЬКЕ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах