ДИНАМО-ОДЕСА, КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ

Контакти

Юридична адреса
65026, ПРОВ.ВОРОНЦОВСЬКИЙ, БУД.4, КВ.5, М.ОДЕСА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Марич Сергій Кирилович
Код ЄДРПОУ25914729
Дата реєстрації14.09.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДИНАМО-ОДЕСА, КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДИНАМО-ОДЕСА, КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ» присвоєно код 25914729.

Керівником підприємства «ДИНАМО-ОДЕСА, КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ» є Марич Сергій Кирилович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДИНАМО-ОДЕСА, КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ» — ПРОВ.ВОРОНЦОВСЬКИЙ, БУД.4, КВ.5, М.ОДЕСА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДИНАМО-ОДЕСА, КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах