ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ОЛЕНІВКА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
66143, Одеська обл., Балтський р-н, с. Оленівка, вул. Шоніна, 28
Телефони
Керівник
Косенко Сергій Анатолійович
Код ЄДРПОУ25914787
Дата реєстрації15.03.2007
Дата оновлення21.07.2011

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ОЛЕНІВКА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ОЛЕНІВКА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 25914787.

Керівником підприємства «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ОЛЕНІВКА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Косенко Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ОЛЕНІВКА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Одеська обл., Балтський р-н, с. Оленівка, вул. Шоніна, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОЇ ЦЕРКВИ С.ОЛЕНІВКА БАЛТСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах