УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА (СВЯТО-ВОЛОДИМИРСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ) С. КУЧУРГАН РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
67450, Одеська обл., Роздільнянський р-н., село Кучурган, вул. ЛЕНІНА, б. 308/1
Телефони
Керівник
Басараба Олександр Анатолійович
Код ЄДРПОУ25914793
Дата реєстрації13.03.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА (СВЯТО-ВОЛОДИМИРСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ) С. КУЧУРГАН РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА (СВЯТО-ВОЛОДИМИРСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ) С. КУЧУРГАН РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25914793.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА (СВЯТО-ВОЛОДИМИРСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ) С. КУЧУРГАН РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ» є Басараба Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА (СВЯТО-ВОЛОДИМИРСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ) С. КУЧУРГАН РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ» — Одеська обл., Роздільнянський р-н., село Кучурган, вул. ЛЕНІНА, б. 308/1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА (СВЯТО-ВОЛОДИМИРСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ) С. КУЧУРГАН РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах