ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) РІЗДВА ХРИСТОВОГО ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
67400, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Мале
Телефони
Керівник
Новгородська Зінаїда Петрівна
Код ЄДРПОУ25914830
Дата реєстрації06.09.2000
Дата оновлення27.12.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) РІЗДВА ХРИСТОВОГО ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) РІЗДВА ХРИСТОВОГО ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 25914830.

Керівником підприємства «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) РІЗДВА ХРИСТОВОГО ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Новгородська Зінаїда Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) РІЗДВА ХРИСТОВОГО ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Мале.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) РІЗДВА ХРИСТОВОГО ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах