КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ОТАМАН СІРКО"

Контакти

Юридична адреса
65080, м. Одеса, вул. Філатова, 11, к. 23
Телефони
Керівник
Кривобок Вадим Миколайович
Код ЄДРПОУ25914847
Дата реєстрації07.08.2006
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ОТАМАН СІРКО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ОТАМАН СІРКО"» присвоєно код 25914847.

Керівником підприємства «КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ОТАМАН СІРКО"» є Кривобок Вадим Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО "ОТАМАН СІРКО"» — м. Одеса, вул. Філатова, 11, к. 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЗАЦЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ОТАМАН СІРКО”»
Поділіться інформацією в соцмережах