"МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО ОДЕСЬКО- СІМФЕРОПОЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. ОДЕСА"

Контакти

Юридична адреса
65074, м. Одеса, вул. Малиновського, 35а
Телефони
Керівник
Червінський Цезарій Людвикович
Код ЄДРПОУ25914853
Дата реєстрації30.05.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО ОДЕСЬКО- СІМФЕРОПОЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. ОДЕСА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО ОДЕСЬКО- СІМФЕРОПОЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. ОДЕСА"» присвоєно код 25914853.

Керівником підприємства «"МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО ОДЕСЬКО- СІМФЕРОПОЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. ОДЕСА"» є Червінський Цезарій Людвикович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО ОДЕСЬКО- СІМФЕРОПОЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. ОДЕСА"» — м. Одеса, вул. Малиновського, 35а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”МОНАСТИР ОРДЕНУ СВЯТОГО ФРАНЦИСКА САЛЬСЬКОГО ОДЕСЬКО- СІМФЕРОПОЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У М. ОДЕСА”»
Поділіться інформацією в соцмережах