ПРОЛІСОК, БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
67700, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Південна, 14, к. 96
Телефони
Керівник
Пантелеєва Катерина Михайлівна
Код ЄДРПОУ25914882
Дата реєстрації31.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОЛІСОК, БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОЛІСОК, БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 25914882.

Керівником підприємства «ПРОЛІСОК, БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» є Пантелеєва Катерина Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОЛІСОК, БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» — Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Південна, 14, к. 96.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОЛІСОК, БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах