ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ-ПІДВОДНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ МІСТА ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІМЕНІ М. О. ЛУНІНА, ГО

Контакти

Юридична адреса
65121, м. Одеса, просп. Жукова, 6
Телефони
Керівник
Бєлоусюк Володимир Іванович
Код ЄДРПОУ25914907
Дата реєстрації18.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ-ПІДВОДНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ МІСТА ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІМЕНІ М. О. ЛУНІНА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ-ПІДВОДНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ МІСТА ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІМЕНІ М. О. ЛУНІНА, ГО» присвоєно код 25914907.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ-ПІДВОДНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ МІСТА ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІМЕНІ М. О. ЛУНІНА, ГО» є Бєлоусюк Володимир Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ-ПІДВОДНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ МІСТА ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІМЕНІ М. О. ЛУНІНА, ГО» — м. Одеса, просп. Жукова, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБ’ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНІВ-ПІДВОДНИКІВ, ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ МІСТА ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІМЕНІ М. О. ЛУНІНА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах