РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ЦЕРКВА РІЗДВА ХРИСТОВА" М.ОДЕСИ

Контакти

Юридична адреса
65055, м. Одеса, вул. Третя, 19
Телефони
Керівник
Панчак Микола Андрійович
Код ЄДРПОУ25914936
Дата реєстрації06.11.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ”ЦЕРКВА РІЗДВА ХРИСТОВА” М.ОДЕСИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ЦЕРКВА РІЗДВА ХРИСТОВА" М.ОДЕСИ» присвоєно код 25914936.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ЦЕРКВА РІЗДВА ХРИСТОВА" М.ОДЕСИ» є Панчак Микола Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ "ЦЕРКВА РІЗДВА ХРИСТОВА" М.ОДЕСИ» — м. Одеса, вул. Третя, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ ”ЦЕРКВА РІЗДВА ХРИСТОВА” М.ОДЕСИ»
Поділіться інформацією в соцмережах