РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПРОФСПІЛОК ПІВДНЯ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
65079, м. Одеса, вул. Канатна, 81 корп. 1
Керівник
Ізотов Євгеній Ігорович
Код ЄДРПОУ25914942
Дата реєстрації22.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПРОФСПІЛОК ПІВДНЯ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПРОФСПІЛОК ПІВДНЯ УКРАЇНИ» присвоєно код 25914942.

Керівником підприємства «РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПРОФСПІЛОК ПІВДНЯ УКРАЇНИ» є Ізотов Євгеній Ігорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПРОФСПІЛОК ПІВДНЯ УКРАЇНИ» — м. Одеса, вул. Канатна, 81 корп. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕГІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПРОФСПІЛОК ПІВДНЯ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах