НАША РОДИНА, ТЕПЛОДАРСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ

Контакти

Юридична адреса
65490, Одеська обл., м. Теплодар, вул. Польова, 2
Керівник
Одинцова Ганна Леонідівна
Код ЄДРПОУ25914994
Дата реєстрації17.08.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НАША РОДИНА, ТЕПЛОДАРСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАША РОДИНА, ТЕПЛОДАРСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» присвоєно код 25914994.

Керівником підприємства «НАША РОДИНА, ТЕПЛОДАРСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» є Одинцова Ганна Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАША РОДИНА, ТЕПЛОДАРСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ» — Одеська обл., м. Теплодар, вул. Польова, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАША РОДИНА, ТЕПЛОДАРСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ БАГАТОДІТНИХ СІМЕЙ»
Поділіться інформацією в соцмережах