ОДЕСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МАЙБУТНЄ РЕГІОНУ"

Контакти

Юридична адреса
65023, м. Одеса, вул. Пушкінська, 83
Телефони
Керівник
Єгорова-Гудкова Тетяна Ігорівна
Код ЄДРПОУ25915054
Дата реєстрації28.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”МАЙБУТНЄ РЕГІОНУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МАЙБУТНЄ РЕГІОНУ"» присвоєно код 25915054.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МАЙБУТНЄ РЕГІОНУ"» є Єгорова-Гудкова Тетяна Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МАЙБУТНЄ РЕГІОНУ"» — м. Одеса, вул. Пушкінська, 83.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”МАЙБУТНЄ РЕГІОНУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах