БІОСТИМУЛЯТОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО ХІМІКО-ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65006, м. Одеса, дор. Хаджибеївська, 2
Телефони
Керівник
Федоткіна Жанна Олексіївна
Код ЄДРПОУ25915284
Дата реєстрації25.11.2005
Дата оновлення06.02.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БІОСТИМУЛЯТОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО ХІМІКО-ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІОСТИМУЛЯТОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО ХІМІКО-ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТОВ» присвоєно код 25915284.

Керівником підприємства «БІОСТИМУЛЯТОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО ХІМІКО-ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТОВ» є Федоткіна Жанна Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІОСТИМУЛЯТОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО ХІМІКО-ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТОВ» — м. Одеса, дор. Хаджибеївська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІОСТИМУЛЯТОР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ОДЕСЬКОГО ВИРОБНИЧОГО ХІМІКО-ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах