КОМСОМОЛЕЦЬ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ (ПЕРВИННА) ПРАЦІВНИКІВ ВАТ

Контакти

Юридична адреса
68400, Одеська обл., Арцизький р-н, м. Арциз, вул. Комсомольська, 30
Телефони
Керівник
Фудулакі Петро Іванович
Код ЄДРПОУ25915344
Дата реєстрації04.01.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМСОМОЛЕЦЬ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ (ПЕРВИННА) ПРАЦІВНИКІВ ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМСОМОЛЕЦЬ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ (ПЕРВИННА) ПРАЦІВНИКІВ ВАТ» присвоєно код 25915344.

Керівником підприємства «КОМСОМОЛЕЦЬ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ (ПЕРВИННА) ПРАЦІВНИКІВ ВАТ» є Фудулакі Петро Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМСОМОЛЕЦЬ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ (ПЕРВИННА) ПРАЦІВНИКІВ ВАТ» — Одеська обл., Арцизький р-н, м. Арциз, вул. Комсомольська, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМСОМОЛЕЦЬ, ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ (ПЕРВИННА) ПРАЦІВНИКІВ ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах