ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМІТЕТ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ М.ОДЕСИ

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Пушкінська, 4
Керівник
Серпокриленко Дмитро Олегович
Код ЄДРПОУ25915367
Дата реєстрації10.01.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМІТЕТ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ М.ОДЕСИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМІТЕТ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ М.ОДЕСИ» присвоєно код 25915367.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМІТЕТ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ М.ОДЕСИ» є Серпокриленко Дмитро Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМІТЕТ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ М.ОДЕСИ» — м. Одеса, вул. Пушкінська, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМІТЕТ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ М.ОДЕСИ»
Поділіться інформацією в соцмережах