ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ЄШИВА ХАБАД "ТОМХЕЙ ТМІМІМ" ПРИ ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ ОБ’ЄДНАННІ ІУДЕЙСЬКИХ ГРОМАД

Контакти

Юридична адреса
65012, м. Одеса, вул. Осипова, 21
Телефони
Керівник
Вольф Абрахам
Код ЄДРПОУ25915433
Дата реєстрації05.12.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ЄШИВА ХАБАД ”ТОМХЕЙ ТМІМІМ” ПРИ ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ ОБ’ЄДНАННІ ІУДЕЙСЬКИХ ГРОМАД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ЄШИВА ХАБАД "ТОМХЕЙ ТМІМІМ" ПРИ ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ ОБ’ЄДНАННІ ІУДЕЙСЬКИХ ГРОМАД» присвоєно код 25915433.

Керівником підприємства «ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ЄШИВА ХАБАД "ТОМХЕЙ ТМІМІМ" ПРИ ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ ОБ’ЄДНАННІ ІУДЕЙСЬКИХ ГРОМАД» є Вольф Абрахам, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ЄШИВА ХАБАД "ТОМХЕЙ ТМІМІМ" ПРИ ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ ОБ’ЄДНАННІ ІУДЕЙСЬКИХ ГРОМАД» — м. Одеса, вул. Осипова, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІУДЕЙСЬКА ДУХОВНА СЕМІНАРІЯ ЄШИВА ХАБАД ”ТОМХЕЙ ТМІМІМ” ПРИ ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКОМУ РЕГІОНАЛЬНОМУ ОБ’ЄДНАННІ ІУДЕЙСЬКИХ ГРОМАД»
Поділіться інформацією в соцмережах