АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ БАНКРУТСТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Дерибасівська, 14
Телефони
Керівник
Беспалько Андрій Володимирович
Код ЄДРПОУ25915545
Дата реєстрації27.05.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ БАНКРУТСТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ БАНКРУТСТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» присвоєно код 25915545.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ БАНКРУТСТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» є Беспалько Андрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ БАНКРУТСТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — м. Одеса, вул. Дерибасівська, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З ПИТАНЬ БАНКРУТСТВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах