ОСИЧКІВСЬКИЙ ЗЗСО

Контакти

Юридична адреса
66215, Одеська обл., Савранський р-н, с. Осички, вул. Центральна
Телефони
Керівник
Бондар Альона Миколаївна
Код ЄДРПОУ25915634
Дата реєстрації12.12.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОСИЧКІВСЬКИЙ ЗЗСО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОСИЧКІВСЬКИЙ ЗЗСО» присвоєно код 25915634.

Керівником підприємства «ОСИЧКІВСЬКИЙ ЗЗСО» є Бондар Альона Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОСИЧКІВСЬКИЙ ЗЗСО» — Одеська обл., Савранський р-н, с. Осички, вул. Центральна.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОСИЧКІВСЬКИЙ ЗЗСО»
Поділіться інформацією в соцмережах