ВОДНЕ ПОЛО, ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА, ГО

Контакти

Юридична адреса
65082, м. Одеса, пров. Валіховський, 2
Керівник
Ставертій Олександр Вікторович
Код ЄДРПОУ25915806
Дата реєстрації04.05.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОДНЕ ПОЛО, ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОДНЕ ПОЛО, ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА, ГО» присвоєно код 25915806.

Керівником підприємства «ВОДНЕ ПОЛО, ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА, ГО» є Ставертій Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОДНЕ ПОЛО, ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА, ГО» — м. Одеса, пров. Валіховський, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОДНЕ ПОЛО, ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах