ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ШЕВЧЕНКО ВІКТОРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
67482, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Виноградівка
Керівник
Шевченко Віктор Пантелійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ25916154
Дата реєстрації28.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ШЕВЧЕНКО ВІКТОРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ШЕВЧЕНКО ВІКТОРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА» присвоєно код 25916154.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ШЕВЧЕНКО ВІКТОРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА» є Шевченко Віктор Пантелійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ШЕВЧЕНКО ВІКТОРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА» — Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Виноградівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ШЕВЧЕНКО ВІКТОРА ПАНТЕЛІЙОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах