ВЕГА, ГО

Контакти

Юридична адреса
65113, Одеська обл., м. Одеса, Київський р-н., ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ГЛУШКА , б. 1, корпус 1, кв. 45
Телефони
Керівник
Голотенко Анатолій Михайлович
Код ЄДРПОУ25916190
Дата реєстрації11.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЕГА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕГА, ГО» присвоєно код 25916190.

Керівником підприємства «ВЕГА, ГО» є Голотенко Анатолій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕГА, ГО» — Одеська обл., м. Одеса, Київський р-н., ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ГЛУШКА , б. 1, корпус 1, кв. 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕГА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах