ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "РЕФОРМИ І ПОРЯДОК"

Контакти

Юридична адреса
02222, м. Київ, вул. Драйзера, 34/51, к. 239
Телефони
Керівник
Бобровицька Мирослава Григорівна
Код ЄДРПОУ25916680
Дата реєстрації22.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”РЕФОРМИ І ПОРЯДОК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "РЕФОРМИ І ПОРЯДОК"» присвоєно код 25916680.

Керівником підприємства «ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "РЕФОРМИ І ПОРЯДОК"» є Бобровицька Мирослава Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ "РЕФОРМИ І ПОРЯДОК"» — м. Київ, вул. Драйзера, 34/51, к. 239.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ”РЕФОРМИ І ПОРЯДОК”»
Поділіться інформацією в соцмережах